Pokiaľ máš rád výzvy – pridaj sa! Veganuár 2023

Januárová výzva Veganuár povzbudzuje ľudí, aby nasledovali vegánsky životný štýl počas celého mesiaca. Účasť tejto výzvy sa celosvetovo zvyšuje každým rokom a my máme pre teba 10 tipov, ktoré ti môžu túto cestu spríjemniť. Poď sa na ne pozrieť. 

1. COCOFFEE 

Nevieš si predstaviť deň bez kávy? V poriadku, máme pre teba produkt, ktorý si zamiluješ. COCOFFEE s rôznymi príchuťami je dokonalý mix kokosovej vody Coconaut s nádychom kávového extraktu a zamatového kokosového mlieka. Je obohatený o jemnú sladkosť kokosového cukru. O tvoju dennú kávu bude postarané, či už preferuješ cappuccino, espresso alebo mocha cocoffee.

2. SPROUD

Rastlinné nápoje z hrachu s obsahom vápnika a vitamínov B12, B2 a D2 sú funkčnou vegánskou alternatívou mlieka. Novinkou sú vanilková, či čokoládová príchuť.

Sproud – teda alternatíva mliečka s vanilkovou príchuťou môže byť super prísadou aj do tvojej kávy namiesto obyčajného mlieka. Osladí ju, ochutí ju a ty si ju zamiluješ.

3. FRANK FRUITIES

Je obdobie, kedy sú vitamíny viac než potrebné. Ovocné gumové cukríky Frank Fruities ti poskytnú dennú dávku zdravia. Ich chuť je božská a ich zloženie výnimočné. Dobrá imunita, zdravé vlasy, dostatok železa a správne fungovanie trávenia môžu byť vďaka ich užívaniu tvojim štandardom.  Švédske bio vitamíny neobsahujú laktózu a sú teda vhodné aj pre ľudí s laktózovou intoleranciou či celiakiou. Taktiež sú perfektné pre vegánov.

4. JOM

Pokiaľ máš chuť na niečo sladké, tak bio a vegánske gumové cukríky zo Švédska sú tu, aby splnili tvoje očakávania. Cukríky sú v rôznych príchutiach a je len na tebe, ktoré si vyberieš. Pribal si ich do tašky a maj ich vždy pri sebe. Zahasia tvoju chuť na sladké a naplnia tvoje chuťové poháriky.

5. TRUE GUM

Vegánske žuvačky, True Gum, sú žuvačky vyrobené inak. Väčšina žuvačiek obsahuje plast, umelé prísady a nechcenú chémiu. Sú vyrobené z miazgy zo stromov v džungli a šťavnatých prírodných zložiek. Môžeme ich označiť ako žuvačky 21. storočia, pretože sú certifikované, vegánske, bez palmového oleja a úplne bez cukru.

Mäta, Čerešňa, Malina a Vanilka, Peppermint – White a Citrón sú príchute, ktoré ťa donútia zaľúbiť sa.

6. NOCCO

Áno všetky nápoje NOCCO sú vegánske! Osvieženie počas dňa alebo počas tréningovej aktivity je dobré v každom ročnom období. Tieto nápoje ťa ani v tomto smere určite nesklamú. Obsahujú ovocné príchute, ktoré dokážu vyvolať pocit sviežosti. Okrem toho, že sú vegánske, tak neobsahujú žiadne umelé farbivá, dodávajú energiu a majú iba 22 kalórií!

7. BAREBELLS

Veganuár je reálna výzva, ale dá sa vydržať bez sladkej maškrty a to úplne bez výčitiek? Vegánske Barebells proteínové tyčinky naberajú úplne iný rozmer. Nie len že sú vegánske, ale sú bez pridaného cukru a stále chutia skvelo. Predstavte si krémové čokoládové vnútro tyčinky, obalené v čokoláde a posypané čokoládovými lupienkami. To najlepšie čokoládové trio pod slnkom. Pokiaľ si milovník slaného karamelu, tak ťa nesklameme, lebo príchuť slaného arašidu je taktiež vo vegánskej verzii.

8. FUNKY FAT CHOC

Už si skúsil, ako chutí šťastie? Pokiaľ nie, tak si na správnej adrese. Áno, viem. Nový rok = nové predsavzatia. S Funky Fat čokoládou sa nemusíš obmedzovať, pretože táto čokoláda je vhodná naozaj pre každého. Výnimkou nie sú ani ľudia trpiaci rôznymi intoleranciami, cukrovkári a už vôbec nie vegáni.

9. THE TURTLE

Chceš raňajkovať vegánsky, funkčne a chutne, ale nevieš ako na to? Turtle je odpoveď! Naštartuj svoj nový rok nutrične a neobmedzuj sa. Hovorí sa, že ako na nový rok, tak po celý rok. Nikto nevie povedať, čo je na tom pravdy. Avšak druhým tvrdením je, že ráno robí deň a toto tvrdenie veru neklame. To ako naštartujeme svoj deň, má veľký dopad na to, ako bude pokračovať. Vyber si Bio granolu, chrumkavé vankúšiky s plnkou lieskových orechov alebo ovsenú kašu a oslaď si ju vegánskym sirupom a ovocím.

 

TIP NA RECEPT

Pripravili sme si pre Teba recept, ktorý svojou  čokoládovou príchuťou spríjemní tvoje chladné dni.

Čo budeš potrebovať?

Koľko času ti recept zaberie?

  • Približne 7 minút

Poďme na to:

  • Vylej nápoj do hrnca a zohrievaj 3-5 minút
  • Prelej ho do tvojho obľúbeného hrnčeka a následne pridaj navrch vegánsku šľahačku, škoricu a ozdob ju s Turtle – Bio chrumkavými vankúšikmi s plnkou z Lieskových orechov
  • Vychutnávaj!


Podobné články