O značke

Funky Fat Foods - funkčná keto čokoláda v piatich lahodných príchutiach.

Vegánska čokoláda Funky Fat Foods

Nestrácajte čas a peniaze s obyčajnými čokoládami, ktoré (možno) ulahodia len vašim chuťovým pohárikom. Namiesto toho si vychutnajte čokoládu, ktorá skvele chutí a navyše prináša úžasné výhody pre vaše telo a myseľ. Teraz môžete dosiahnuť požadované výsledky bez toho, aby ste zápasili s hladom, chuťou do jedla a únavou.

Čaká vás poriadna dobrota! Funky Fat Foods.

Všetko, čo robíme, vám umožňuje žiť aktívny, zábavný a hlavne zdravý život. Naše čokolády sú chutné, funkčné a majú vysoký obsah zdravých tukov.

Na rastlinnej báze

Len 4-5 ingrediencií v každej čokoláde. Všetko na rastlinnej báze, bez mlieka, umelých aróm, aditív, lepku, sóje alebo konzervačných látok.

BIO certifikované

Všetky naše ingrediencie sú bio certifikované, bez GMO a plné výhod pre vaše telo. Sme obzvlášť hrdí na naše kakaové bôby, ktoré pochádzajú z trvalo udržateľného lesa v Peru.

Keto friendly

Zostaňte v režime spaľovania tukov. Iba 2,5 g čistých sacharidov a zdravé tuky (MTC) vám pomôže zvýšiť vašu pozornosť a zvýšiť ketóny. Žiadne skryté sacharidy, ktoré by narušili vašu ketózu.

Sledujte značku

Otázky a odpovede

Aké ingrediencie používame?

Nižšie sme rozdelili naše čokolády podľa príchutí.

Horká čokoláda 75% = 75% kakaová hmota + kakaové maslo, erytritol, MCT olej v prášku s akáciovou vlákninou (100% z kokosových orechov).

Horká čokoláda 71% + kokos = 71% kakaová hmota + kakaové maslo, erytritol, strúhaný kokos, MCT prášok s akáciovou vlákninou (100% získaný z kokosu).

Horká čokoláda 71% + lieskové orechy = 71% kakaová hmota + kakaové maslo, erytritol, strúhané lieskové orechy, MCT prášok s akáciovou vlákninou (100% získaný z kokosových orechov).

Horká čokoláda 70% + káva = 70% kakaová hmota + kakaové maslo, erytritol, kávový prášok, MCT prášok s akáciovou vlákninou (100% získaný z kokosových orechov).

Biela čokoláda 48% + Bourbon Vanilka = 48% kakaové maslo, erytritol, sušené kokosové mlieko, MCT olej v prášku s akáciovou vlákninou (100% odvodený z kokosu), Bourbon vanilka.

Čo je MTC?
MCT (Medium Chain Triglycerides) sú zdravé tuky, ktoré sú uspokojujúce a rýchlo metabolizované v pečeni. Poskytujú okamžitú energiu a povzbudenie mozgu.
Aké typy MTC používame?
Používame MCT prášok C8/C10 extrahovaný z kokosových orechov a zmiešaný s akáciovým vláknom.
Prečo používame MTC v prášku a nie oleji?
Pretože je to pre vás lepšie! MCT prášok je pre váš žalúdok ľahší ako MCT olej – nespôsobuje žiadne ťažkosti.
Koľko MTC je v každej čokoláde?
Asi pol čajovej lyžičky MCT na balenie. Čo je ideálne pre každého - či už ste alebo nie ste zvyknutí na MCT.
Čo je ERYTRIOL?
Erytritol je keto-priateľské prírodné sladidlo. Polyol (cukrový alkohol) nachádzajúci sa v niektorých druhoch ovocia a zeleniny. Má veľmi málo kalórií, je šetrný k metabolizmu a ľahko stráviteľný.
Aké KAKAO sa používa pri výrobe?
Naše čokolády sú vyrobené z organického peruánskeho kakaa, ktoré je chutné a má vysoký obsah zdravých tukov. Všetky naše čokolády sú eticky vyrobené a bio.
Koľko sacharidov je v našich čokoládach?
Všetky príchute tmavej čokolády (tmavá, lieskový orech, kokos, káva) majú 2,5 g čistých sacharidov na balenie. Biela čokoláda má 0 g čistých sacharidov na balenie.
Nie som v ketóze môžem jesť Funky Fat Foods?
Naše čokolády sú samozrejme pre každého! Keto alebo nie.
Čo ešte obsahujú naše čokolády?
Naše čokolády neobsahujú cukor, sóju, GMO, konzervačné látky, umelé arómy, lepok a mliečne výrobky. Môžu však obsahovať stopy mlieka, orechov a sezamu.
Sú vhodné pre diabetikov?
Samozrejme! Naše čokolády neobsahujú cukor. Sladidlo erytritol má tiež nízky glykemický účinok. Je teda bezpečný pre diabetikov.
Ako skladovať našu čokoládu?
Čokoláda je veľmi citlivá na teplo a pachy. Aby sa zachovala chuť a konzistencia, je najlepšie ju uchovávať na chladnom a suchom mieste pri teplotách medzi 17-21 stupňov Celzia.

Ambasádori


v E-shope

Funky Fat Choc - Tmavá čokoláda
50g

3.09 €

Funky Fat Foods - Mix balenie
500g

29.99 €

Funky Fat Choc - Biela čokoláda a bourbon vanilka
50g

3.09 €

Funky Fat Choc - Čokoláda a káva
50g

3.09 €

Funky Fat Choc - Čokoláda a kokos
50g

3.09 €

Funky Fat Choc - Čokoláda a lieskový orech
50g

3.09 €