O značke

Vegánske a bio gumené cukríky zo Švédska, prinášajú vašim chuťovým pohárikom čisté potešenie!

„Už od malička som mala obrovskú chuť na sladké. Počas rokov mi ale všetky sladkosti začali chutiť rovnako. Hľadala som niečo pre bio životný štýl. Chýbal mi cukrík s bio ingredienciami, zaujímavými príchuťami a bez umelých prísad. Tak som sa vydala vlastnou cestou bio cukríkov na rastlinnej báze pre všetkých, ktorí majú radi sladké.“ – Josefin Deckel – majiteľka a zakladateľka

Sladkosti by mali byť krásne na pohľad aj z vnútra!

Od októbra 2018 sú v JOM hrdí na to, že môžu ponúkať jediné bio a vegánske sladkosti vyrobené vo Švédsku. Ich poslaním je vyrábať super chutnú, dokonale mäkkú a ekologickú dobrotu, po ktorej milovníci sladkostí nebudú chcieť už nič iné. Flexitariánska, vegánska, jednoducho úžasná – JOM je nový spôsob, ako jesť sladkosti a zároveň urobiť radosť aj našej prírode.

V JOM sú posadnutí výrobou neodolateľných kvalitných cukroviniek! Ich receptúry boli starostlivo vyvinuté ich tímom vo Švédsku, aby priniesli vzrušenie do každého sústa. Zameriavajú sa na kvalitu a vysoké štandardy používaním rastlinných a bio certifikovaných ingrediencií, aby vytvorili zážitok z sladkostí plných prírodných dobrôt. Ich metódy výroby v malých sériách a jedinečné receptúry robia JOM cukríky výnimočnými na trhu s bio cukrovinkami.

Lepšie pre vás a lepšie pre životné prostredie – JOM cukríky sú vedome vyrobené z kvalitných surovín. Jedinečné textúry a príchute znamenajú, že každý si môže vychutnať sladkosti bez toho, aby sa vzdal svojej etiky!

„Bio je naša vášeň, je to v našej dna!“

Láska, ktorú zdieľajú k ekologickému životu, inšpirovala základ ich spoločnosti. Bio je základom všetkých rozhodnutí a je pevne zakorenené v ich DNA. Od prvého dňa získavajú organické zložky rastlinného pôvodu, pretože veria, že ekologické poľnohospodárstvo je kľúčom k podpore zdravej pôdy. Zdravá pôda je základom celého nášho ekosystému, ktorý podporuje udržateľnejšiu budúcnosť.

Sú veľkými fanúšikmi príslovia „malé zmeny môžu prispieť k veľkému rozdielu“ a práve preto sú odhodlaní prispieť svojou časťou k ochrane našej planéty, aby sme ju mohli zodpovedne odovzdať budúcim generáciám. Udržateľnosť je základom všetkého, čo robia; od výberu ingrediencií, dodávateľov a partnerov, až po dary potravinovej banky a podporu komunity.

Zo Švédska s láskou

Vo Švédsku je spotreba cukroviniek súčasťou ich kultúry. Vyrastali s tradíciou „lördagsgodis“, čo znamená „sobotné cukrovinky“. Je to deň v týždni, keď sa deti aj dospelí púšťajú do svojich obľúbených cukríkov. Sú hrdí na to, že môžu posunúť švédsku tradíciu výroby cukroviniek na vyššiu úroveň tým, že na trh predstavili prvé švédske bio sladkosti.

Sledujte značku

Otázky a odpovede

Sú JOM bio?
Absolútne, všetky JOM produkty sú bio certifikované.
Sú JOM vegánske?
100% áno! Všetky príchute sú certifikované prostredníctvom Vegan Society. To znamená, že pri výbere JOM máte zaručenú sladkosť bez akýchkoľvek stôp živočíšnych látok.
Sú JOM bez lepku?
Všetky produkty sú bez lepku. Na začiatku každej výroby vykonávajú analýzy, aby sa uistili, že v ingredienciách nie sú stopy lepku.
Som alergický na orechy, môžem stále jesť JOM?
Absolútne! Cukrovinky JOM neobsahujú žiadne stopy orechov ani arašidov.
Sú JOM bez palmového oleja?
V cukríkoch rozhodne nie je použitý žiadny palmový olej.
Čo používate namiesto želatíny?
Pri výrobe cukríkov využívajú organický kukuričný škrob ako želírovací prostriedok.
Aké sladidlá používate?
Na osladenie JOM cukríkov sa používa bio trstinový cukor a bio sirup z invertného cukru.
Obsahuje JOM nejaké alergény?
Nie, JOM neobsahuje žiadne alergény. Všetky naše príchute sú bez 14 hlavných potravinových alergénov uvedených v EÚ.
Môžem recyklovať váš obal?
Váš prázdny obal od JOM sa vytriedi ako mäkký plast a nálepka sa ako papier.
Čo znamená názov JOM?
JOM je skratka pre Just One More. Cukríky sú také chutné, že je nemožné nesiahnuť ešte po jednom.
Kde sa vyrába JOM?
Všetky cukríky sú vyrábané v továrni vo Švédsku.
Čo je na JOM špeciálne?
JOM sú jediný svojho druhu! Výrobná technika a receptúry boli starostlivo vyvinuté, aby vám poskytli jedinečný zážitok z čistých bio a vegánskych surovín.

Ambasádori


v E-shope

JOM - Malina a Černica
70g

2.79 €

JOM - Kyslá Retro Kola
70g

2.79 €

JOM - Čučoriedka a Malina
70g

2.79 €

JOM - Jahoda a Broskyňa
70g

2.79 €