O nás

Premium Brands s. r. o. je výhradným distribútorom škandinávskych značiek VITAMIN WELL, BAREBELLS, NOCCO, FROOSH, SPROUD a prémiových produktov SAL de IBIZA, COCONAUT a True Gum.

Našou prvou značkou sa stal Vitamin Well, pod ktorým sa skrývajú nízkokalorické nápoje, ktoré sú naším najobľúbenejším a najpredávanejším produktom. Tyčinky Barebells prinášajú rad proteínových pochúťok, ktoré sú bez pridaného cukru. Nocco je mimoriadne populárnou značkou vo fitnes komunite, keďže ide o nápoje s obsahom aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre telo pri extrémnej fyzickej aktivite.

Froosh predstavuje čisté ovocie v sklenených fľaškách, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu a predlžujú spotrebu týchto produktov. Sal de Ibiza je morskou soľou tej najvyššej kvality, ktorá je bez akýchkoľvek prísad či konzervantov a ťaží sa výhrade v prírodnej rezervácii.

Coconaut ponúka 100 % kokosové vody, ktoré sú prírodným zdrojom elektrolytov. .
Sproud je rastlinnou náhradou mlieka, ktorá chce byť súčasťou udržateľnej zmeny výroby produktov s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Neustále hľadáme inovatívne a funkčné značky do nášho portfólia, ktoré prinesú najmodernejšie trendy zdravej výživy do vášho každodenného života.

Kvalitné a funkčné produkty

Naše obľúbené produkty nájdete už na viac ako 500 predajných miestach po celom Slovensku. Staňte sa aj vy naším klientom.

Exkluzívne na Slovensku

Značky z nášho portfólia sú najobľúbenejšie v rôznych krajinách sveta. Vychutnajte si ich aj vy.

K vašim dverám

Objednajte si kvalitné a zdravé produkty priamo domov. Vyberte si z ponuky v našom e-shope.

Pre športovcov aj do kancelárie

Naše produkty využijete kedykoľvek - pri fyzickej aktivite alebo len tak na uhasenie smädu.

Na udržateľnosti nám záleží

Snažíme sa vyberať také značky, ktoré sú čo najviac priateľské k životnému prostrediu. Značka Froosh napríklad využíva sklenené fľaše, ktoré sú ľahko recyklovateľné a navyše predlžujú spotrebu. Rastlinné mlieka Sproud pochádzajú z hrachového mlieka, vďaka čomu je ich výroba udržateľnejšia. Starajme sa spoločne o prírodu.

Funkčné a chutné produkty

Všetky naše produkty sú funkčné a najmä chutné. Nerobíme kompromisy medzi zložením a chuťou. Od nízkokalorických nápojov, cez proteínové tyčinky až po rastlinné milkshakes so 100 % BIO prísadami. Kvalita je u nás na prvom mieste.

Naši partneri

Naše produkty nájdete už na viac ako 500 predajných miestach po celom Slovensku. Ak chcete rozšíriť svoju ponuku o značky v našom portfóliu, neváhajte a kontaktujte nás mejlom na info@premiumbrands.sk

Kontaktujte nás

Informácie k objednávkam a reklamácie

shop@premiumbrands.sk

Marketing a PR

marketing@premiumbrands.sk

Všeobecné informácie a veľkoobchodná spolupráca

info@premiumbrands.sk

Adresa

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava
Slovenská republika


  Fakturačné údaje

  Premium Brands s. r. o.
  IČO 45638926
  DIČ 2023073305
  IČ DPH SK2023073305

  Sídlo spoločnosti

  Drieňová 1/H
  821 01 Bratislava
  Slovenská republika

  Bankové spojenie

  IBAN SK090878239823982
  BIC 782398