O značke

Žuvačka bez plastov pre 21. storočie

Prírodné žuvačky bez cukru a aspartamu True gum

Väčšina žuvačiek obsahuje plast. Prírodné žuvačky bez cukru a aspartamu True Gum sú však iné. True Gum je skutočne chutná rastlinná alternatíva žuvačiek. Starostlivo vyrobená z najlepších ingrediencií v malej továrni v Dánsku.

Značka True Gum, vyrábaná v dánskej Kodani, začala ako startup zakladateľov Jacoba, Petra, Zabriny a Mortena, ktorí verili, že žuvačky môžu byť lepšie.

Namiesto plastov používajú šťavu zo stromov. Je to technika zberu, ktorá sa v domorodých džungľových spoločnostiach praktizuje po stáročia. Spolu s prírodnou šťavou získavajú len tie najlepšie rastlinné zložky – lepšie pre vás aj pre naše životné prostredie.

Po starostlivom výbere sa suroviny dostanú do ekologickej továrne na výrobu žuvačiek v Kodani v Dánsku – najmenšej a remeselnej továrne na žuvačky na svete.

Teraz prichádza kúzlo. Suroviny miešajú a precízne spracujú, aby vytvorili dokonalú kombináciu textúry a chuti. Postupom času a tisíckami pokusov True  Gum zdokonalili jedinečnú výrobnú metódu. Každý tu naozaj miluje žuvačky bez plastov.

Po viac ako siedmich dňoch miešania, rezania, poťahovania, odpočinku a testovania sú žuvačky bez plastov konečne pripravené na zabalenie do udržateľných kartónových krabíc. Ďalšia zastávka, regál obchodu blízko vás.

Palmový olej? Nie

Všetky produkty True sú certifikované bez palmového oleja od POFCAP , poprednej nezávislej neziskovej certifikačnej značky. True Gum je prvá európska certifikovaná žuvačka bez palmového oleja. Robia všetko pre to, aby sa vyhli prísadám, ktoré si vyberajú negatívnu daň na úkor našej planéty, to je prísľub.

Žuvačky so 100% prírodnými príchuťami, sľubujeme!

Používajú iba prírodné arómy pochádzajúce z rastlín, vďaka čomu je žuvača dokonale chutná. Skutočné príchute, pravá guma.

Guma bez plastov

Vegánske – certifikované

Prírodné príchute

Bez cukru

Naša rodina bez plastov

True Gum

True Gum sú žuvačky vyrobené inak. Väčšina žuvačiek obsahuje plast, umelé prísady a nechcenú chémiu. Prírodné žuvačky bez cukru a aspartamu True Gum sú iné. Sú vyrobené z miazgy zo stromov v džungli a šťavnatých prírodných zložiek. Môžeme ich označiť ako žuvačky 21. storočia, pretože sú certifikované, vegánske, bez palmového oleja a úplne bez cukru a aspartamu.

True Mints

Užívanie mätovej pastilky by vám nemalo zanechať zlú chuť v ústach. Preto vám prinášame True Mints, rastlinné pastilky, bez cukru, bez aspartamu. vegánske a plné prírodných zložiek. Aby to bolo ešte lepšie, plastové obaly sme vymenili za trvalo udržateľné.

True Drops

Hrdlá na celom svete získali nového priateľa. True Drops sú pastilky na bolesť hrdla, ktoré sú nabité prírodnými zložkami a pridaným vitamínom C na posilnenie imunitného systému. Pastilky sú zabalené v plne kompostovateľnom vrecku z bio fólie, teda ak chcete môžete ho vyhodiť do kompostu.

 

Sledujte značku

Otázky a odpovede

Ambasádori


v E-shope

True Gum - White
21g

1.99 €

True Gum - Mäta
21g

1.99 €

True Mints - Čerešňa
13g

1.59 €

True Mints - Mäta
13g

1.59 €

True Gum - Malina & Vanilka
21g

1.99 €