O značke

Švédska značka SPROUD™ premieňa prírodnú silu žltého hrachu na chutnú alternatívu mlieka. Vďaka krémovej konzistencii a príjemnej chuti s prehľadom nahradia aj klasické mlieko v raňajkovej kaši či v penivom kapučíne.

Jedinečné rastlinné nápoje SPROUD prinášajú silu hrachového proteínu v lahodnej, krémovej verzii, ktorá sa stane dokonalou alternatívou k živočíšnym mliekam.

Každý rastlinný produkt SPROUD má nízky obsah cukru, obsahuje nutrične vyvážený hrachový proteín zo žltého hrachu a v porovnaní s inými rastlinnými alternatívami je trvalo udržateľný. SPROUD aktuálne patrí medzi najudržateľnejšie alternatívy mlieka.

Sledujte značku

Otázky a odpovede

Z čoho je Sproud vyrobený?
Sproud je vyrobený z hrachového proteínu zo sušeného žltého hrášku. Sproud sa vyrába vo Švédsku s vysoko kvalitného hrachu z EU.
Je Sproud bez alergénov?
ÁNO! Používame bezlepkový ovsený olej bez avenínu - čo zvyčajne spôsobuje citlivosť a alergie pri konzumácii ovsa. To znamená, že naše výrobky sú v súlade s legislatívou EÚ a USA bez alergénov.
Prečo používame agáve ako sladidlo?
Agáve má nízky glykemický index a vyšší pocit sladkosti. Agáve používame kvôli dobrej chuti a tiež preto, že nám pomáha udržať nízky obsah cukru. Agáve je bohaté na fruktózu, ale nezvyšuje hladinu cukru. Sproud v skutočnosti obsahuje o 32% menej fruktózy ako ovsené mlieko. Ak porovnáte hladiny fruktózy - Sproud má 1,55 g/100 g, zatiaľ čo ovsené mlieko má asi 2,25 g/100 g.
Ako chutí Sproud ml*eko?
NAOZAJ DOBRE. Ak mám byť úprimný - má veľmi dobrú a neutrálnu chuť. Mnoho ľudí hovorí, že je to najbližšie k mliečnemu mlieku. Neboj sa, - ani to nechutí ako hrach.

Ambasádori


v E-shope

Sproud Unsweetened - rastlinná alternatíva mlieka
1000 ml

2.99 €

Sproud Barista - rastlinná alternatíva mlieka
1000 ml

2.99 €

Sproud Original - rastlinná alternatíva mlieka
1000 ml

2.99 €