O značke

Vitamínové gumené cukríky, vyrobené z naozajstného ovocia.

Vitamínové gumené cukríky FRANK Fruities

NIKDY SME NEMALI VO ZVYKU DOBRAŤ VŠETKY VITAMÍNY”

Táto spoločnosť bola založená, pretože si zakladatelia uvedomili, že vitamíny a doplnky výživy bývajú často problematické. Nikdy nedokázali dojesť zakúpené balenia vitamínov a výživových doplnkov. Pravidelne vyhadzovali do polovice naplnené plastové fľaše od suplementov, pretože im vypršala záruka. Ostali samé, smutné a opustené.

Suplementy, máte problém!

Zakladatelia si uvedomili, že užívanie vitamínov alebo výživových doplnkov nie je zrovna zábavným momentom dňa. Nie je to to, čo ľudia chcú robiť, pretože sú bez chuti, príchute a v niektorých prípadoch naozaj nechutné. Navyše ich často treba zapiť vodou, čo celú vec ešte viac komplikuje. Aj ponúkané vitamínové gumené cukríky chutia gumovo a sú vyrobené prevažne z umelých ovocných príchutí a želatíny.

Pri práci v korporáte (marketing a financie) začali uvažovať o tomto probléme z obchodného hľadiska. Z rozsiahlych behaviorálnych výskumných štúdií zistili, že ľudia si s väčšou pravdepodobnosťou vyvinú návyky, ak sú „zábavné“. Tento poznatok, ich vlastný boj s užívaním vitamínov, v kombinácii s tým, že jeden z nich prišiel o prácu kvôli COVID-19, im dal podnet, aby sa odvážili začať globálne obchodovať s vitamínmi a výživovými doplnkami.

ČO KEBY VITAMÍNY CHUTILI LAHODNE?

Zakladatelia sa rozhodli prijať túto výzvu a vytvoriť skutočne jedinečné doplnky výživy:

  • Výroba vitamínov a doplnkov výživy zo skutočného ovocia.
  • Zabezpečenie najvyššej kvality a bezpečnosti.
  • Vynechanie plastov, aby vyzerali a pôsobili zábavne.

Po bezsenných mesiacoch, štipke božského zásahu a náhody, ti s hrdosťou predstavujeme tento produkt.

 Zoznám sa so FRANK Fruities, najchutnejšími gumenými vitamínmi na trhu

  • Vyrobené zo skutočného ovocia, bez umelých prísad
  • Vegánske, bez želatíny
  • Bez pridaného cukru, bez konzervačných látok a umelých farbív
  • Bez plastov, zabalené v ochrannom papierovom obale

Zakladateľom sa podarilo nájsť spôsob, ako vytvoriť vitamíny a výživové doplnky, ktoré sa môžu označovať  ako zdraviu prospešné. Nie je prekvapením, že zvolili ovocie ako základ ich vitamínov, namiesto syntetických látok, akými sú napríklad mikrokryštalická celulóza, laktóza, vápnik alebo malto-dextrín, ktoré pravidelne používajú výrobcovia vitamínov a výživových doplnkov, aby vitamínom dodali ten správny objem. FRANK Fruities sú vyrobené z viac ako 90 % skutočného ovocia, zvyšok tvoria prírodné arómy na rastlinnej báze alebo pomocné látky (ako je mrkvová šťava alebo kokosový olej) a vitamíny. Produkty FRANK Fruities sú vyrábané podľa najprísnejších noriem kvality a bezpečnosti produktov, testované a certifikované nezávislými laboratóriami. Každá 200 g plechovka obsahuje viac ako 1,4 kg ekvivalentu ovocia a obsahuje 80 gumených cukríkov s odporúčanou dennou dávkou 3 cukríky za deň. Prírodné ovocné cukríky sú vyrábané vo farebných papierových dózach a sú „Naozaj mňam. Problém, ktorý mám, je zastaviť sa v užívaní odporúčaných 3 cukríkov denne“, citujeme našich zákazníkov. Sme nadšení a hrdí na to, že naše produkty dostávajú priemerné zákaznícke hodnotenie 4,9*.

Sledujte značku

Otázky a odpovede

Je FRANK Fruities bezpečné pre deti?
FRANK Fruities sú vyrábané a testované podľa najprísnejších nutričných a vitamínových procesov a produkty majú certifikáty potravinovej bezpečnosti a kvality výroby. V tomto bode boli naše produkty navrhnuté s ohľadom na nutričné ​​potreby a tolerancie dospelých. To znamená, že v závislosti od veku detí môžu byť 2 gumy denne pre niektoré veľmi malé deti vyššie ako RDA (odporúčané denné dávky). Odporúčame uplatniť svoj úsudok ako rodičia a/alebo postupovať podľa odporúčaní lekára. Tu je užitočný nástroj na nájdenie diétnych referenčných hodnôt pre najčastejšie používané vitamíny a živiny Úradu pre bezpečnosť potravín Európskej únie: https://www.efsa.europa.eu/en/interactive-pages/drvs

Ambasádori


v E-shope

Frank Fruities - Multivitamín pre deti
200g

21.99 €