O značke

NOCCO - jasná voľba pre fitnes komunitu a športovcov

Funkčné BCAA nápoje Nocco

Už názov švédskej značky naznačuje, že funkčné nápoje NOCCO (No Carbs Company) sú perfektnou voľbou nielen pre športovcov, ktorí si strážia príjem kalórií. Každý nápoj NOCCO je totiž bez cukru, obohatený o vitamíny a aminokyseliny a predstavuje ideálny zdroj energie pre každú aktivitu.

Funkčné nápoje NOCCO prichádzajú vo verziách BCAA a BCAA+. Na výber máte zo 7 osviežujúcich príchutí, a už jedna plechovka NOCCO BCAA vám dodá kofeín ako 2 šálky kávy. Doplníte si aj vitamín D na ochranu imunity či L-karnitín pre lepší metabolizmus. Navyše, sýtený nápoj NOCCO je vegánsky, má nízky obsah kalórií a neobsahuje konzervačné látky. Chuť bez umelých farbív oceníte kedykoľvek počas tréningu.

Sledujte značku

Otázky a odpovede

Čo je NOCCO?
NOCCO je skratka spoločnosti No Carbs Company (žiadne sacharidy) - švédskej značky funkčných nápojov, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014 a je zameraná na zdravie a kondíciu.
Čo je BCAA?
BCAA je skratka aminokyselín s rozvetveným reťazcom. BCAA sú tri esenciálne aminokyseliny: leucín, valín a izoleucín. Esenciálne aminokyseliny sú aminokyseliny, ktoré ľudský organizmus nemôže produkovať, a preto ich treba dopĺnať stravou.
Čo je NOCCO BCAA?
NOCCO BCAA je nápoj s BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) a vitamínmi. Nápoj sa vhodne konzumuje v spojení s cvičením. Všetky výrobky NOCCO sú sýtené, neobsahujú cukor a majú nízkokalorickú hodnotu.
Aký je rozdiel medzi poteínmi a aminokylesinami?
Proteín pozostáva z aminokyselín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Proteín je tvorený asi 20 aminokyselinami. Deväť z nich je nevyhnutných pre naše telo, ktoré si ich nedokáže vyrobiť. Ich príjem je podmienený stravou.
Aký je rozdiel medzi BCAA A NOCCO BCAA+ ?
NOCCO BCAA obsahuje BCAA, kofeín, zelený čaj NOCCO BCAA + neobsahuje kofeín, ale obsahuje viac BCAA (5 000 mg) ako NOCCO BCAA (3 000 mg). Oba produktové rady obsahujú štyri rôzne druhy vitamínov.
Je NOCCO BCAA vhodné pre každého?
Nápoje NOCCO BCAA sa neodporúča konzumovať počas tehotenstva, dojčenia alebo deťmi. Ak máte nejaké otázky, obráťte sa na svojho výživového odborníka alebo poskytovateľa zdravotnej starostlivosti.
Aké vitamíny obsahujú nápoje NOCCO?
Jedna plechovka NOCCO obsahuje štyri rôzne typy vitamínu B: niacín, biotín, B6 a B12. Niacín, B6 a B12 pomáhajú podporovať energiu a celkovú pohodu. Biotín a vitamín B12 tiež pomáhajú podporovať zdravý metabolizmus.

Ambasádori


v E-shope

NOCCO BCAA Juicy Melba
330 ml

2.09 €

NOCCO BCAA Mango Del Sol Mango
330 ml

2.09 €

NOCCO BCAA+ Caribbean Ananás a žltý grep
330 ml

2.09 €

NOCCO BCAA+ Citrus a baza
330 ml

2.09 €

NOCCO BCAA Caribbean Ananás a žltý grep
330 ml

2.09 €

NOCCO BCAA Miami Jahoda
330 ml

2.09 €

NOCCO BCAA Blood Orange Del Sol Krvavý pomaranč
330 ml

2.09 €