PRIVÍTAJ ŠŤAVNATÚ BROSKYŇU s letnou edíciou NOCCO

Autor: Nocco

Letná edícia NOCCO pre rok 2023 je konečne tu. NOCCO Juicy Melba s chuťou čerstvej, šťavnatej broskyne, ťa pripraví na cvičenie počas horúcich letných dní. Juicy Melba je doteraz najväčším launchom z dielne NOCCO.

NOCCO je funkčný nápoj pre každého, kto rád posúva svoje limity a rád sa zlepšuje. Spoločnosť NOCCO bola založená v Švédsku v roku 2014 najmä pre ľudí, ktorí sú aktívni a cvičia. Značka rýchlo rastie na mnohých európskych trhoch, vrátane všetkých severských krajín a tiež aj v Nemecku, Španielsku, Švajčiarsku a Veľkej Británii. Dnes je NOCCO dostupné na viac ako 40 trhoch.

Letné edície NOCCO majú za sebou históriu úspešných uvedení na trh. Po prvýkrát NOCCO uvedie novú letnú edíciu globálne, vo viac ako pätnástich krajinách naraz, čo znamená najväčší NOCCO launch, aký tu kedy bol.

„NOCCO Juicy Melba bude doteraz naším najväčším launchom“, hovorí Bella Jordansson Marketing Activation Manager v NOCCO a dodáva čo bolo impulzom pri novej letnej edícii: „ Členovia komunity NOCCO si pýtali broskyňovú príchuť a my sme ich počúvali.“

NOCCO Juicy Melba je pripravená na pitie a bude dokonalým spoločníkom pred intenzívnym letným tréningom alebo ako chutný hasič smädu na horúcej pláži. Chutný, funkčný, sýtený nápoj obsahuje 180 mg kofeínu, ktorý pomáha zlepšiť koncentráciu a prispieva k zvýšeniu vytrvalostného výkonu. Je obohatený o päť vitamínov a 3000 mg BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom). Ako všetky nápoje NOCCO, aj Juicy Melba je sýtený nápoj bez cukru.

Letné edície NOCCO majú za sebou históriu úspešných uvedení na trh a mnohé z nich sa stali súčasťou základného sortimentu NOCCO. Juicy Melba nasleduje minulé letné edície ako napríklad  Caribbean, Miami alebo Mango Del Sol.

Odporúčame vyváženú stravu a zdravý životný štýl. NOCCO sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám, ani osobám s citlivosťou na kofeín. Odporúčame nie viac ako dve plechovky NOCCO denne.

 

 

 

NOCCO BCAA Juicy Melba
330 ml

2.09 €

Podobné články