Nocco mango del sol – Nová letná príchut nocco prichádza

PRIPRAV SA NA NEZABUDNUTEĽNÉ LETO - NOVÁ LETNÁ PRÍCHUT NOCCO PRICHÁDZA

Už piaty rok po sebe NOCCO uvádza na slovenský trh úplne novú limitovanú letnú príchut’. Tento rok sa rodina Del Sol, ktorú predtým tvorili príchute Limón a Blood Orange, rozrastá o Mango Del Sol, ktoré má osviežujúcu chut’ manga, dozretého priamo na slnku. Rovnako ako ostatné NOCCO nápoje obsahuje 180 mg kofeínu a je úplne bez cukru.
Ochutnaj východ slnka!

NIKTO NEVIE, aké leto 2022 nás čaká, ale jedna vec je istá – NOCCO prichádza s novou letnou príchuťou. Naše nové Mango Del Sol so sviežou chúťkou manga dozretého na slnku vezme tvoje chúťkové bunky na výlet do južnej Európy,
kde sa teplé letné večery stretávajú so slnkom zaliatymi piesočnatými plážami a neopakovateľnými východmi slnka.
Urobme spolu toto leto nezabudnuteľnými; plné tréningov, slnečných dní, aktivít a chladených nápojov Mango Del
Sol, hovorí Catharina Carlsdotter, marketingová manažérka NOCCO.

LIMITOVANÁ LETNÁ EDÍCIA NOCCO bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2016 a každý rok získava veľký úspech od spotrebiteľov NOCCO. Naposledy sme priniesli obľúbené letné nápoje Limón Del Sol s príchuťou kyslého citróna a Blood Orange Del Sol s osviežujúcou príchuťou krvavého pomaranča, teraz sa séria Del Sol rozširuje o novinku s príchuťou sladkého manga. Okrem BCAA (3000 mg) obsahuje NOCCO Mango Del Sol 180 mg kofeínu a šesť’ rôznych vitamínov. Rovnako ako ostatné nápoje NOCCO je úplne bez cukru.

NOCCO BCAA Mango Del Sol Mango
330 ml

2.09 €

Podobné články