Chceš raňajkovať funkčne, ale nevieš ako na to? Turtle je odpoveď!

Rozprávky nie sú len pre deti, ale aj pre dospelých. Rovnako to je aj s cereáliami, či lahodnými kašami. Obklopuje nás niekoľko druhov produktov a častokrát sa nevieme rozhodnúť, ktorý je pre nás ten správny. Pokiaľ miluješ cereálie a kaše, tak produkty značky Turtle sa môžu stať tvojou srdcovkou. 

Predstavujeme ti značku Turtle aj na Slovensku. Za touto značkou stojí belgicko-nemecký pár, ktorý do tejto značky investoval veľa času a ich príbeh podnikania môžeme pokojne nazvať úspechom. Táto značka zaujala pozornosť v rôznych kútoch sveta a konečne nie sme ani my výnimkou. Je vidno, že produkty Turtle boli vyrábané s láskou, pretože ich zloženie, chuť a konzistencia sú božské!

Počas čítania tohto článku sa dozvieš aké produkty Turtle ponúka a aké sú ich výhody. Či je vhodné konzumovať tieto produkty aj počas keto diéty a rôznych intolerancií. Tiež sa dozvieš pre koho sú určené.

Sedem dôvodov, prečo práve Turtle!

  • BIO – Všetky zložky v produktoch Turtle pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.
  • VEGÁNSKE – V maximálnej možnej miere obmedzujeme používanie živočíšnych produktov.
  • BLÍZKOSŤ – Suroviny pochádzajú z blízkosti miesta výroby.
  • CELOZRNNÉ – Náš ovos je celý a jednoducho „sploštený“ na výrobu vločiek. Semená, ktoré používame v našich výrobkoch sú iba sušené. V našej kaši okrem dobrej tmavej čokolády či sušeného ovocia nič iné nenájdete.
  • BEZ PRIDANÉHO CUKRU – Znamená žiadny med, alebo nektár z kokosových kvetov. Žiadny rafinovaný cukor znamená, že sme použili prírodné sladidlá ako surový trstinový cukor alebo agávový sirup.
  • 100% PRÍRODNÉ –  V našej kaši nenájdete nič iné ako zrná, semienka, ovocie a horkú čokoládu. To znamená bez soli, bez pridaného cukru, bez zvýrazňovačov chuti, bez aróm, bez konzervantov.
  • BEZLEPKOVÉ – Konkrétne sa ovos izoluje zo zdrojov lepku v celom výrobnom reťazci, od poľa až po balenie v zapečatených vreciach, aby sa eliminovalo akékoľvek riziko krížovej kontaminácie. Pravidelne sa vykonávajú analýzy, aby sa overila čistota ovsených zŕn a či neprekračujú povolené množstvá lepku.​

Máš problém s intoleranciami alebo celiakiou?

Keďže sú Turtle produkty vyrobené bez lepku a cukru, tak ich môžu bezpečne konzumovať aj ľudia s precitlivenosťou tráviaceho systému alebo celiakiou.

Keto diéta a cereálie/kaše Turtle:

Keto je diéta, ktorá sa zameriava na konzumáciu potravín s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom sacharidov a cukrov. Ide o to, aby ste sa zasýtili a naplnili dlhotrvajúcou energiou. Naše granoly Turtle Power sú vyrobené zo semienok, kokosových vločiek a orechov a jemne osladené trochou agávového sirupu. Vzniká tak silný mix, ktorý je úplne prírodný a vegánsky a lahodný, takže vhodný aj pri keto diéte!

Pre deti aj dospelých:

Tieto lahodné cereálie s vôňou detstva potešia dospelých aj deti. A nie bezdôvodne! Sú lahodne chrumkavé, organické a majú obľúbenú príchuť pre každého.

V Turtle sú cereálie samozrejme organické, bez palmového oleja, bez umelých aróm, farbív a prísad. Majú menej cukru a viac vlákniny ako veľké značky. A viaceré varianty sú aj vegánske a bezlepkové.

Pre milovníkov čokolády:

Ak ste milovníkom čokolády, ste na správnom mieste. Bezlepkové, s vysokým obsahom vlákniny a tak chutné, že si naše vločky zamilujete ako zdravú pochúťku! (čokoládové cornflakes)

Ráno robí deň.  S ktorým produktom Turtle začneš svoje ráno ty?

Turtle - Bio chrumkavé cereálne guličky s Čokoládou
300g

3.90 €

Turtle - Bio chrumkavé vankúšiky s plnkou z Lieskových orechov
300g

6.50 €

Turtle - Bio farebné viaczrnné kolieska
300g

5.50 €

Turtle - Bio granola s Kokosom a Kakaom
350

6.90 €

Turtle - Bio granola s Orechmi a Semienkami
350g

6.90 €

Turtle - Bio kukuričné lupienky obalené v Mliečnej čokoláde
250g

5.90 €

Turtle - Bio kukuričné lupienky obalené v Tmavej čokoláde
250g

5.90 €

Turtle - Bio ovsená kaša s Goji bobuľami a semienkami Chia
400g

5.90 €

Turtle - Bio ovsená kaša s Čokoládou a Banánom
400g

5.90 €

Podobné články