Barebells SOFTBARS – tie najjemnejšie tyčinky

Barebells prináša na slovenský trh oficiálne najjemnejšie proteínové tyčinky s príchuťou čokolády a slaného karamelu

Švédska značka s najpredávanejšími proteínovými tyčinkami opäť posúva svoje produkty na inú úroveň. Myslíš, že Barebells už nemôžu chutiť ešte lepšie? – mýliš sa! Na trh prichádzajú s najjemnejšími proteínovými tyčinkami, aké ste kedy ochutnali. Zoznámte sa s novinkami: Caramel Choco a Salted Peanut Caramel, ktoré si ťa získajú lusknutím prstov.

 „Prinášať ľuďom zdravú a výživnú alternatívu maškrty, ktorá dokáže zlepšiť deň a uspokojiť chuť po sladkom je pre nás výzva, ktorú radi pravidelne zdolávame. Najnovšie tyčinky majú všetko. Jemnosť, chuť a textúru po akej človek túži. Každá z nich dokonca obsahuje 16 g bielkovín a nulový obsah pridaného cukru,“ hovorí Rebecca Müller, Marketing Manager v spoločnosti Barebells.

Spoločnosť Barebells neustále pracuje na tom, aby na trh dostali kvalitnejšie a originálnejšie proteínové tyčinky, ktoré si môže bez výčitiek dopriať každý fanúšik zdravého životného štýlu. Vďaka tomu od roku 2016 pravidelne prichádzajú s originálnymi príchuťami zdravých maškŕt s rovnako jedinečnými dizajnami obalov, ktoré len tak neprehliadneš.

Široký sortiment značky Barabells je pre vrcholových športovcov, ale aj bežných ľudí dostupný v takmer 40 krajinách po celom svete. K proteínovým tyčinkám s vysokým obsahom bielkovín pribudli dve nové príchute, ktoré budú dokonalým „snackom“  kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa.

Viac než lahodná chuť

Ani nízky obsah sacharidov a kalórií neuberá tyčinkám Barebells na ich mimoriadne lahodnej chuti, ktorá si vás získa už po prvom zahryznutí. Zoznámte sa s novinkami, ktoré okrem sladkého potešenia splnia svoju funkčnú úlohu a dodajú telu potrebné bielkoviny obsiahnuté v jednej tyčinke.

Barebells Caramel Choco je proteínový nováčik, ktorý pod polevou z mliečnej čokolády ukrýva neodolateľný sladký karamel a jemnú čokoládovú náplň. Kombinácia karamelu a čokolády v oveľa jemnejšej konzistencii je zárukou, že už nebudeš chcieť siahnuť po inej maškrte.

Barebells Salted Peanut Caramel si zas získa tvoje srdce pokiaľ ste fanúšikom nadýchanej karamelovej plnky v kombinácii so slanými arašidovými kúskami. To všetko pod rúškom mliečnej čokolády, bez akéhokoľvek cukru navyše. Tomu sa hovorí dokonalý sladký kompromis!

Tak čo už ich máš v košíku?

Barebells Soft Bar Caramel Choco
55 g

2.19 €

Barebells Soft Bar Salted Peanut Caramel
55 g

2.19 €

Podobné články