Ako z iného sveta – Barebells uvádza na trh Salty Peanut vo verzii s bielou čokoládou

Ako z iného sveta – Barebells uvádza na trh Salty Peanut vo verzii s bielou čokoládou

Barebells, najpredávanejšia švédska značka proteínových tyčiniek, víta novú príchuť do svojej série proteínových tyčiniek – White Salty Peanut s 20 gramami bielkovín a bez pridaného cukru.

Salty Peanut bola jednou z prvých tyčiniek na trhu a rýchlo sa stala veľmi úspešnou vďaka svojej neskutočne dobrej chuti. Teraz sa táto obľúbená pochúťka zmenila na ďalšiu neodolateľnú tyčinku – White Salty Peanut, v ktorej sa zlatisté slané arašidy namáčané v chrumkavom karameli kombinujú s polevou z bielej čokolády. Vitajte v gastronomickom nebi na zemi!

„Je čas pozerať sa dopredu na lepšie časy. My v Barebells chceme vždy pokračovať v šírení dobrej nálady a chutných proteínových tyčiniek. Sľubujeme, že White Salty Peanut rozospieva vaše chuťové poháriky ako zbor anjelov,“ hovorí Niclas Drotz, marketingový manažér spoločnosti Barebells.

Proteínová tyčinka Barebells White Salty Peanut bude dostupná na Slovensku vo vybraných obchodoch a fitness centrách od stredy 29. septembra. Zároveň ju už teraz nájdeš na eshope premiumbrands.sk.

Vychutnajte si nebíčko v papuľke.

Barebells Protein Bar Slaný arašid a biela čokoláda
55 g

2.19 €

Podobné články