Privítaj Barebells Banana Dream

Barebells prichádza na slovenský trh s novou tyčinkou Banana Dream. Švédska značka Barebells rozširuje svoj rad lahodných proteínových tyčiniek. Teraz prichádza na trh ďalšia z radu obľúbených Barebells Soft Bars – Banana Dream. Má jedinečnú textúru, bez pridaného cukru a navyše obsahuje 16 gramov bielkovín.

Barebells je značka proteínových tyčiniek, ktorá je vo svojej chuti a zložení absolútne nekompromisná.
Začiatkom tohto roka sme uviedli na slovenský trh tyčinkyBarebells Soft Bars v príchutiach Caramel Choco a Salted Peanut Caramel. Rodina Soft Bar sa teraz rozširuje o novú príchuť: Banana Dream.

Banana Dream je rovnako jemná ako ostatné“ Soft Bars“
tyčinky. Vyniká krémovou banánovou plnkou namáčanou v karamelovej poleve a obalenou v mliečnej čokoláde. Jedna tyčinka obsahuje 16 gramov bielkovín a žiaden pridaný cukor.

Barebells Soft Bars sa líšia od akejkoľvek inej proteínovej tyčinky, čo sa týka chuti aj textúry. Banana Dream chutí viac ako sladký snack a menej ako typická proteínová tyčinka. Banana Dream je jednou z našich najlepších príchutí a stala sa jednou z najpredávanejších v mnohých európskych krajinách. Je úžasné, aký úspech zožala kombinácia čokolády, banánu a karamelu.

Novinku od Barebells je možné zakúpiť online a aj u maloobchodníkov od 7.12. 2023.

Barebells Soft Bar – Banana Dream
55 g

2.19 €

Podobné články