Ayurveda Super Shots: fľašky plné vitamínov a ovocia

100-percentné BIO šťavy s pestrou paletou využitia. VEEN Ayurveda Super Shots, vychádzajúce z princípov ajurvédy, predstavujú každodenných spoločníkov na posilnenie imunity, mysle, energie a detoxikácie.

Dobré zdravie dosiahnete len vtedy, keď sú myseľ, telo a duch v harmónii. Z tohto učenia vychádza indická ajurvéda, ktorá presadzuje holistický prístup k životu a zdravý životný štýl. Preklad tejto filozofie najlepšie vystihuje „múdrosť života“, čo sa odzrkadľuje aj v produktoch Super Shots. Tie obsahujú rôzne bylinky a vitamíny, ktoré blahodarne pôsobia na ľudský organizmus.

Znižujú stres 

O pretavenie 5-tisícročného indického systému do malých nápojov v sklenených fľašiach sa zaslúžila ajurvédska lekárka Urvashi Naithani, ktorá spolupracovala so spoločnosťou VEEN pri vytváraní jedinečnej receptúry.

Naithani žije v oblasti bohatej na rozličné bylinky a prírodné zdroje a vďaka medicínskemu vzdelaniu sa usilovala, aby VEEN Ayurveda Super Shots pomohli čo najviac znížiť stres, úzkosť, vyhorenie, depresiu a ďalšie negatívne dôsledky rýchleho a moderného života.

Výsledkom je produktový rad štyroch nápojov zložených z výlučne BIO zmesi bylín, ovocia a rastlinných látok, ktoré sú v ideálnom pomere, aby zosúladili nerovnovážne faktory  a eliminovali príčiny chorôb.

ayurvega-super-shots-urvashi

Recyklovateľné a ľahko skladovateľné

Okrem prírodného zloženia bez pridaného cukru sú Super Shots tiež ľahko skladovateľné. Jedna fľaška má objem 100 ml, vďaka čomu sa zmestí kdekoľvek. Navyše, je vyrobená zo skla, preto sa dá jednoducho recyklovať. Na Slovensku sú dostupné štyri varianty:

ayurveda-super-shots

Ayurveda Super Shot Brain poskytuje upokojujúce vlastnosti mäty, antioxidačnú silu čierneho korenia a výživné granátové jablko, vďaka čomu zvyšuje výdrž, podporuje činnosť mozgu, znižuje stres a stimuluje tvorbu červených krviniek.

Ayurveda Super Shot Detox má povzbudzujúce účinky červenej repy, mrkva obsahuje živiny proti starnutiu a spolu so zázvorom detoxikujú telo, prečisťujú krv, znižujú zápaly, čistia pečeň a upokojujú organizmus.

Ayurveda Super Shot Energy je kombináciou liečivej kurkumy, detoxikačnej škorice a povzbudzujúcich jabĺk. Konzumácia dvoch až troch fliaš môže zvýšiť energiu, osviežiť telo a zmierniť zápaly.

Ayurveda Super Shot Imunity s výrazným zázvorom, antioxidačnou silou citrónu a posilňujúcimi vlastnosťami hrozna je tento Super Shot ideálny na zlepšenie imunity, čistenie krvi a taktiež zmierňuje prechladnutie.

5 faktov o produktoch VEEN Ayurveda Super Shots:

  • vyrábajú sa len z prírodných zdrojov (100 percent bio produkty)
  • sú bez pridaného cukru
  • sú vhodné aj pre vegánov
  • ideálne aj na každodennú konzumáciu (2 až 3 fľašky)
  • vychádzajú z indického učenia starého 5-tisíc rokov

Tip: VEEN Ayurveda Super Shots môžu byť aj vhodným darčekom pre otca, manžela či kamaráta

 Vyberte si z produktov VEEN Ayurveda Super Shots TU

 

 


Podobné články