Barebells uvádza na trh nový malinový milkshake

Barebells rodina sa opäť rozrastá. Tentokrát o nový milkshake v lahodnej príchuti – malina. Tento svieži a chutný nápoj obsahuje 24 gramov bielkovín, nenájdeš v ňom laktózu a ani pridaný cukor. V obchodoch ho nájdeš od 16. novembra – toto si nesmieš nechať ujsť!

Pokiaľ ide o Barebells, veríme, že dobrý produkt by mal byť nutrične hodnotný a aj chutný. Preto neustále uvádzame na trh nové, lahodné milkshaky a tyčinky bez pridaného cukru a s vysokým obsahom bielkovín.

Čokoládové, jahodové a vanilkové milshaky Barebells sa rýchlo dostali do sŕdc našich spotrebiteľov všade, kde boli doteraz uvedené. Teraz k nim pribudla ďalšia lahodná verzia – malinový shake!

Nový malinový milkshake bol uvedený na trh 4. apríla vo Švédsku, Dánsku, Islande, Fínsku, Spojenom kráľovstve a Estónsku. Postupne sa k nim pridávajú aj ďalšie krajiny.

Barebells milkshaky sú perfektnou voľbou pre každého či už na cestách, po tréningu alebo ako skvelá výplň medzi bežnými dennými aktivitami. Niektorí radšej kombinujú naše mliečne kokteily s ovocím, orechmi, alebo ich pridávajú do kaše. Začiatkom tohto roka sa stal Barebells masívnym trendom na TikToku, kde Barebells čokoládový milkshake zohráva kľúčovú zložku v ľadovej čokoládovej proteínovej káve. Celkovo si milkshaky možno vychutnať kdekoľvek, kedykoľvek a rôznymi spôsobmi.

Všetky milkshaky majú 24 gramov bielkovín, neobsahujú žiaden pridaný cukor, sú bez laktózy, lepku a orechov.

Proteínové snacky Barebells sú vhodné pre každého, kto chce uspokojiť svoje chuťové poháriky. Značka bola uvedená na trh vo Švédsku v roku 2016 a ponúka širokú škálu bielkovinových alternatív občerstvenia, jedál a dezertov – bez kompromisov s lahodnou chuťou.

Barebells v súčasnosti nájdete na 40 trhoch. Viac informácií nájdete na www.barebells.com.