O značke

Froosh - čisto ovocné smoothie

Froosh – 100% ovocné smoothie

Pre tých, čo hľadajú ideálny spôsob na rýchly prísun vitamínov z prírody, je tu funkčné smoothie Froosh. Froosh je plný skutočnej chuti – nie z koncentrátu – a obsahuje presne 2 porcie ovocia pre váš aktívny deň.

Froosh smoothie je plné výživných látok, ktoré obohacujú telo aj myseľ. Funkčné smoothie Froosh neobsahuje GMO ani pesticídy, takže je vhodné aj pre deti. V každom dúšku sa skrýva vláknina, vďaka čomu vás Froosh zasýti lepšie ako bežné ovocné šťavy.

Froosh je bez konzervačných látok, balený v sklenej fľaši a navyše časť ovocia dokonca pochádza z Fair Trade hospodárstva.

Sledujte značku

Otázky a odpovede

Ako vieme, že vaše výrobky nobsahujú GMO alebo pesticídy?
Testujeme ovocnú zmes skôr, ako sa dostane do našich produktov Froosh, aby sme sa ubezpečili, že neexistujú žiadne nebezpečné úrovne stôp pesticídov v súlade s nariadením EÚ.
Je pravda. že šťavy nie sú také zdravé ako celé ovocie, pretože nemajú vlákninu?
Áno, je pravda, že ovocné šťavy obsahujú menej vlákniny ako celé ovocie. Avšak, naše výrobky z Froosh obsahujú zmes zmiešaného celého ovocia a ovocných štiav. Šťavy sú potrebné na dosiahnutie správnej konzistencie nápoja; celé ovocie by samo osebe viedlo k tomu, že ovocná kaša je vhodnejšia na konzumáciu lyžičkou. Naším cieľom je však použiť čo najviac celého ovocia a obsah vlákniny 100 ml Froosh sa pohybuje v rozmedzí od 0,3 do 1 gramu, v závislosti od toho, aký smoothie si vyberiete.
Prečo sa fruktóza líši od spracovaného cukru?
Fruktóza, rovnako ako všetky ostatné formy cukrov, sa môže konzumovať v spracovanej aj nespracovanej forme. Veľa sladkých jedál a nápojov sa sladí kukuričným sirupom s vysokým obsahom fruktózy, vysoko spracovaným zdrojom fruktózy. Konzumácia fruktózy alebo iných cukrov takto spracovaným spôsobom môže viesť k veľmi vysokému a koncentrovanému príjmu cukru a kalórií, ale k veľmi malému množstvu mikroživín a vlákniny.
Prečo by som si mal dať ovocie? Nie je plné cukru?
Áno, je pravda, že ovocie obsahuje cukor. Pomaranč obsahuje asi 9 gramov cukru na 100 gramov a banán 14 gramov. Bobule zvyčajne o niečo menej, maliny obsahujú 4 gramy cukru na 100 gramov. Cukor v ovocí sa však prirodzene vyskytuje spolu s vitamínmi, minerálmi a vlákninou. Napríklad 100 gramov pomarančov obsahuje 66 percent odporúčaného denného príjmu (RDI) vitamínu c, banány obsahujú 20 percent draslíka. V prípade týchto plodov vrátane malín je obsah vlákniny v rozmedzí od 1,7 do 3,7 gramov na 100 gramov ovocia. Okrem toho ovocie vo všeobecnosti neobsahuje sodík ani nasýtené tuky.

Ambasádori


v E-shope

Froosh smoothie Jahoda, banán a guava
250 ml

2.19 €

Froosh smoothie Ananás, banán a kokos
250 ml

2.19 €

Froosh smoothie Čučoriedka a malina
250 ml

2.19 €

Froosh smoothie Mango a pomaranč
250 ml

2.19 €