Vitamin Well predstavuje letnú novinku so sviežou príchuťou kiwi a limonády

Táto jedinečná a osviežujúca chuť vás zavedie do oázy plnej slnka, exotických vtákov, krištáľovo čistej vody a piesku medzi prstami, nech už ste kdekoľvek.
Vitamin Well začína leto novou príchuťou a pridáva ju do svojej obľúbenej ponuky nápojov, ktoré sú obohatené o vitamíny a minerály. Vitamin Well Refresh obsahuje okrem iného aj zinok prispievajúci k normálnemu fungovaniu imunitného systému.
Súčasťou nového Vitamin Well Refresh je aj vitamín B12, ktorý sa podieľa na znížení únavy a vyčerpania. Ideálny nápoj počas dlhých dní na slnku.
„Vitamin Well Refresh zaručene uhasí váš smäd! Kiwi a limonáda sa skvele vzájomne dopĺňajú a vytvárajú dokonalý letný nápoj. Ak sa potrebujete schladiť v horúcom dni alebo po namáhavom tréningu, Vitamin Well Refresh sa o vás postará,“ hovorí Anna Bergström, marketingová manažérka spoločnosti Vitamin Well.
Vitamin Well Refresh je dostupný od 6. mája na e-shope (https://www.premiumbrands.sk/rozvoz/). Od polovice mája bude dostupný aj u vybraných predajcov. Pre viac informácii sledujte oficiálny Instagram @vitaminwellslovakia.