Power Plant – BIO rastlinný proteín

V Powerlogy neustále skúšame a posúvame naše hranice vpred. Po úspešnom spustení srvátkového proteínu, známeho ako Power Whey nastal čas na ďalšiu novinku, ktorá je vhodná aj pre vegánov.

Rastlinný proteín v BIO kvalite s extra MCT a prírodnou vanilkovo-kokosovou chuťou. Ide o nízkosacharidovú výživu svalov a podporu regenerácie. O synergiu prémiového a laboratórne testovaného proteínu žltého hrachu, hnedej ryže a konope s kompletným profilom využiteľných aminokyselín a vysokým AAS skóre 126.

Prečo sme vyvinuli Power Plant proteín a v čom je špecifický?

V Powerlogy robíme maximum pre vývoj inovatívnych funkčných potravín, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti. Cieľom je podpora pre nadpriemerný fyzický i mentálny výkon a kultiváciu našej sily. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto všetky naše produkty sú len minimálne alebo adekvátne spracované podľa prísnych štandardov pre zachovanie vysokej výživovej hodnoty.

Často ste sa nás pýtali, či kvalitným a čistým kolagénom môžete nahradiť bežné klasické fitness proteíny. Kolagén je však určený na iný účel a fanúšikovia rastlinnej stravy preferujú elimináciu živočíšnych produktov. Tak vám prinášame vysokokvalitný rastlinný proteín s funkčnými MCT tukmi, pre optimálne zasýtenie a podporu znižovania pomeru sacharidov vo výžive. Vhodný pred aj po tréningu alebo ako náhrada jedla podľa vašich cieľov.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva, ktorá však musí chutiť.

Prečo je Power Plant nie len funkčný, ale aj chutný?

Power Plant sa opiera o vysokokvalitné spracovanie prémiových rastlinných proteínov v kombinácii s MCT tukmi a chuť kvalitnej prírodnej vanilky. Ak totiž aplikujeme nové technológie, tak vieme rozložiť rastlinné proteíny na veľmi jemný prášok, zlepšiť tým ich stráviteľnosť a v kombinácii s MCT tukmi dostaneme krásnu jemnosť a vyššiu vstrebateľnosť.

Potom máte na výber 2 možnosti z pohľadu vnímania chuti naším mozgom, aby vám proteín chutil. Buď pridáte sladkosť, ktorú rieši väčšina výrobcov cez umelé sladidlá, stévie a podobné záležitosti, alebo pridáte kvalitné tuky ako MCT a vybrané korenie ako vanilku či škoricu, ktoré pozdvihnú prirodzené chute aj vaše mozgové bunky. Náš mozog totiž chuťovo vníma proteíny ako neutrálne. Potrebné zdravé potešenie dosiahneme práve vďaka zdravým tukom v kombinácii s vanilkou. Detailnejšie o tom, prečo sú zdravé tuky namiesto cukrov cestou k výkonnému metabolizmu, v tomto článku.

Funkčné benefity POWER PLANT a optimálne použitie

V Powerlogy vyvíjame funkčné potraviny čistej chuti. Funkčnosť pre nás znamená v prvom rade čistotu zloženia bez umelín, zbytočných cukrov či umelých sladidiel. Následne sa zamýšľame nad tým, ako produkt prispeje k optimálnym funkciám organizmu našej HUMAN POWER, pre silné zdravie a vysoké nároky na mentálny, či fyzický výkon.

Kľúčové benefity podľa súčasných poznatkov vedy:

Odporúčaná dávka podľa väčšiny štúdií je 25-35 g v závislosti od individuálnej stavby tela a športových zámerov.