Na počesť velikána. Vitamin Well oslavuje Martina Škrtela 

 

V októbri tohto roka ambasádor Vitamin Well a futbalová ikona Martin Škrtel odohrá posledný zápas v národnom drese Slovenska. Ako poctu k jeho úspechom Vitamin Well odprezentuje jeden zo svojich najobľúbenejších nápojov Vitamin Well Upgrade s exkluzívnym dizajnom.  

 

Ambasádor Vitamin Well Martin Škrtel je uznávaný slovenský futbalista s úspešnou kariérou. Predtým, ako sa stal najnovšou posilou Istanbulu Basaksehir, hrával osem rokov v anglickom Liverpoole. 

  

Martin absolvoval debut v najcennejšom drese v júli roku 2004 a doposiaľ zaznamenal viac ako sto štartov, pričom v počte odohratých reprezentačných zápasov je na treťom mieste futbalovej histórie Slovenska. 

 

V októbri odohrá posledný zápas v národných farbách. Ako poďakovanie za všetkých fanúšikov a poklonu mu Vitamin Well pripravil limitovanú edíciu obalu na fľašiach Vitamin Well Uprade Martin Skrtel Edition, s rovnako skvelou a výnimočnou chuťou ako originálny Upgrade. 

 

„Sme hrdí na to, že máme Martina Škrtela ako jedného z našich ambasádorov. Rovnako sme nadšení z vydania limitovanej edície s exkluzívnym dizajnom ako prejav našej úcty ku skvelej kariére a prínosu pre slovenský futbal,” povedala Karin Cavallin, Global Brand Manager Vitamin Well. 

V súvislosti so zápasom medzi Slovenskom a Paraguajom, ktorý sa odohrá 13. októbra v Bratislave. Táto exkluzívna edícia nepôjde do predaja a bude ju možné dostať len od samotného Škrteľa alebo vyhrať v súťažiach na sociálnych sieťach.

 

Výhradným distribútorom Vitamin Well pre slovenský trh je spoločnosť Premium Brands. Sleduj @vitaminwellslovakia a @martin37skrtel na Instagrame a dozvieš sa viac!