O značke

VEEN Ayurveda Super Shots predstavujú spojenie ajurvédskej múdrosti so 100% BIO šťavami

100% bio šťavy Ayurveda

VEEN Ayurveda Super Shots predstavujú spojenie ajurvédskej múdrosti so 100% BIO šťavami. Silná 100ml BIO zmes v Ayurveda Super Shots pochádza z rastlín, ovocia a bylín. Sú v ideálnom pomere, aby zosúladili nerovnovážne faktory a eliminovali príčiny chorôb.

Ajurvéda či Ayurvéda je holistická metóda zameraná na dlhovekosť. Z rovnakých princípov vychádza aj 100% BIO šťava VEEN Ayurveda Super Shot. Rukopis ajurvédskej lekárky Urvashi sa podpísal na jedinečnej receptúre štiav VEEN Ayurveda Super Shots.

BIO zmes obsahuje rastliny, ovocie aj byliny a má blahodarné účinky. So super shotmi si udržíte náskok aj v dnešnom rýchlom svete.

Sledujte značku

Otázky a odpovede

V čom sú unikátne Ayurvéda Super Shots?
Byliny, rastliny a ovocie použité v receptoch sa zameriavajú na zosúladenie nerovnovážnych faktorov, čím sa eliminuje príčina choroby. Zámer vytvoriť tieto produkty vznikol z tézy, že náš moderný a rýchly život má čoraz negatívnejší vplyv na na fyzický, duševný a sociálny blahobyt. Tento negatívny vplyv sa prejavuje príznakmi ako stres, vyhorenie, úzkosť a depresia.
Čo obsahuje shot Posilnenie mysle?
Vďaka upokojujúcim vlastnostiam mäty, antioxidačným účinkom čierneho korenia a výživným vlastnostiam granátového jablka je tento Super Shot skutočnou potravou pre posilnenie mysle.
Čo obsahuje shot Detoxikácia?
Energia cvikly a mrkvy proti starnutiu a stimulačné vlastnosti zázvoru robia z tohto Super Shot vynikajúci nastroj pre detoxikáciu organizmu.
Čo obsahuje shot Energia?
Vďaka liečivým vlastnostiam kurkumy, detoxikačným schopnostiam škorice a energetickým vlastnostiam jablka je tento Super Shot skutočným posilnením organizmu.
Čo obsahuje shot Imunita?
Vďaka stimulačným vlastnostiam zázvoru, antioxidačným účinkom citrónu a posilňujúcim vlastnostiam hrozna je z tohto Super Shotu jedinečný posilňovač imunity.
Z čoho vychádza Ayurvéda?
Ayurvéda vidí zdravie ako niečo oveľa viac než len neprítomnosť chorôb. Hovorí o prepojenom svete, kde je dobré zdravie dosiahnuté vtedy, keď sú myseľ, telo a duch v spoločnej harmónii. Podobne ako jóga (odveká veda spojenia božského), Ayurvéda je životný štýl – spôsob, ako žiť a existovať.

Ambasádori


v E-shope

Ayurveda Super Shot lmunity Zázvor, citrón a hrozno
100 ml

2.59 €